Zjazd użytkowników EUC już w sobotę.

Zjazd użytkowników EUC już w sobotę.

Zjazd użytkowników EUC już w sobotę.

autor / News / środa, 24 maj 2017 22:30

W sobotę 27 maja , użytkownicy forum ecojazda.pl spotkają się w stolicy Polski w celach poznania się, zintegrowania i wspólnej przejażdżki na monocyklach elektrycznych. To jest pierwszy, nieoficjalny ogólnopolski zjazd właścicieli jednokołowych pojazdów elektrycznych. O szczegółach czytaj dalej.

Spotkanie monocyklistów zorganizował nasz niezastąpiony i jedyny w swoim rodzaju (w dosłownym znaczeniu tych słów(: ) moderator forum Kalmar. Spotykamy się 27.05.2017 w Warszawie. Zbiórka odbędzie się pod Pałacem Kultury, przy Muzeum Techniki i Przemysłu NOT (narożna część Pałacu zlokalizowana najbliżej Dworca Centralnego) o godzinie 12:00. Trasę oraz ewentualne przeszkody zaplanował użytkownik forum GexN, który razem z użytkownikami Buc Buc, Emenems i Duch Duch trasę przetestowali, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.

Propozycja trasy:

  • Zbiórka odbędzie się pod Pałacem Kultury, przy Muzeum Techniki i Przemysłu NOT

- Przejazd ścieżką rowerową wzdłuż ul. Świętokrzyskiej na Nowy Świat

- Przejazd Nowym Światem do Kolumny Zygmunta (pomnik Kopernika, Pałac Prezydencki, Pomnik Nieznanego Żołnierza). Dodatkowo możemy zahaczyć o ul. Oboźną ze stromym podjazdem, jeżeli ktoś chce sprawdzić swoje kółko.

- Przejazd wzdłuż Wisły do mostu Poniatowskiego - (...) - potem bardzo fajna ścieżka nad Wisłą ze sporą ilością food trucków. Jeżeli pogoda dopisze to fajne miejsce na relaks i naładowanie akumulatorów, zarówno kółka jak i swoich ;)

- Wejście na most Poniatowski i powrót do centrum - (...) po drodze Muzeum Narodowe, rondo ze (sztuczną) palmą.

Przypominamy też o konieczności wzięcia ze sobą ochraniaczy na łokcie i kolana (ewentualnie kask, lecz nie koniecznie). Upadek na kółku może zdarzyć się nawet najbardziej sprawnemu monocykliście. Wystarczy, że ktoś przypadkiem zahaczy podnóżkiem o krawężnik chcąc ustąpić miejsce przyjacielowi - a upadek gwarantowany.

Życzymy wszystkim bezpiecznej drogi i dobrej pogody!

Do zobaczenia w sobotę!

 

autor

Super User

Super User

Skomentuj

Cannot get London, UK location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych