Jednokołowiec na wybiegu. Dużo pięknych dziewczyn, ale jedna najpiękniejsza - na monocyklu.

Jednokołowiec na wybiegu. Dużo pięknych dziewczyn, ale jedna najpiękniejsza - na monocyklu.

Jednokołowiec na wybiegu. Dużo pięknych dziewczyn, ale jedna najpiękniejsza - na monocyklu.

autor / News / sobota, 26 marzec 2016 20:02

W 2015 roku, w Wielkiej Brytanii po raz trzeci odbył się konkurs Miss ZSRR UK. Konkurs polegał na wyłonieniu najpiękniejszej spośród reprezentantek krajów byłego Związku Radzieckiego które żyją, pracują lub mieszkają w Wielkiej Brytanii. Odbył się w prestiżowym Londyńskim klubie DSTRKT. 

Przedstawicielem naszych sąsiadów - Ukrainy była Aleksandra Kashanova. Poza pięknymi nagimi nogami zaskoczyła widzów najbardziej niezwykłym (zwłaszcza w atmosferze Nocnego Klubu) pokazem promującym. Sasha wjechała na wybieg na białym monocyklu, ubrana w piękną tiulową sukienkę w połączeniu z wygodnymi ale też zgrabnie prezentującymi się cekinowymi adidasami.

 

Aleksandra sprawnie przejechała się po wybiegu zadziwiając widzów niezwykłością transportu ale również wyjątkową wschodnią urodą. Na końcu wybiegu dziewczyna zgrabnie zahamowała i zaproponowała powtórzyć przejażdżkę obecnym na sali panom. Śmiałek znalazł się tylko jeden, ale, niestety nie pokonał innowacyjnego monocykla elektrycznego i musiał zrezygnować z przejażdżki dając modelce otwartą drogę do powrotu na zaplecze.

Takie niezwykłe pokazy dają do zrozumienia że kółko elektryczne swoją wygodą i zgrabnością może być nie tylko środkiem transportu użytkowego ale też dostojnym gadżetem dla każdej, ceniącej praktykę i piękno kobiety.

autor

Skyfia

Skyfia

"Work Hard, Play Hard"

Skomentuj

Cannot get London, UK location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych