Kółko elektryczne z 24 karatowego złota. Chcesz kupić?

Kółko elektryczne z 24 karatowego złota. Chcesz kupić?

Kółko elektryczne z 24 karatowego złota. Chcesz kupić?

autor / News / wtorek, 10 maj 2016 10:33

Jeśli najdroższy i najbardziej nowoczesny monocykl wygląda ci zbyt tanio, to  Goldgenie.com znalazło dla ciebie “złote” rozwiązanie, które może uderzy po kiszeni, ale będzie fascynować całe twoje otoczenie.

 Brytyjska firma znana z pokrywania iPhonów metalami szlachetnymi i diamentami znowu zaskakuje klientów. Złoty monocykl jest miłą alternatywą do spółki z brytyjskimi wyścigowymi rowerami. Ale złoty monocykl w porównaniu do roweru, jest szybki, wymaga mniej wysiłku, a co najlepsze, możesz go z łatwością wynieść po schodach, włożyć do bagażnika, wnieść do autobusu, sklepu, szkoły itp.

źródło: goldgenie.com

 

Luksusowa wersja Monocykla elektrycznego będzie kosztować około $44.000. Nieoczekiwanie, dostawa produktu jest darmowa ;-)  

goldgenie.com
źródło: goldgenie.com

Rozczarowaniem jest fakt, że pedały monocykla zostaną aluminiowe, to znaczy, że wciąż będą się ślizgać, a naklejany na nich papier ścierny nie za bardzo skomponuje się z lśniącym złotem. Problem mógłby zostać rozwiązany, jeżeli pedały zostałyby udekorowane diamentami. Ale wtedy zamożny klient musiałby zapłacić o wiele więcej lecz jego potrzeby zostałyby lepiej zaspokojone. Negatywem jest też to, że Goldgenie skupia się tylko na wyglądzie, a nie bierze pod uwagę aspektów technicznych. Ale co tam. Może i lepiej, bo gwiazda korzystająca z monocykla elektrycznego na pewno nie będzie śpieszyć się do pracy rozwijając konkretną prędkość, a raczej wykorzysta jednokołowiec do długich spacerów zadziwiając fanów.

źródło: goldgenie.com
źródło: goldgenie.com

autor

Skyfia

Skyfia

"Work Hard, Play Hard"

Skomentuj

Cannot get London, UK location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych