Model 3d obudowy za 799 $? Mamy wyniki konkursu.

Model 3d obudowy za 799 $? Mamy wyniki konkursu.

Model 3d obudowy za 799 $? Mamy wyniki konkursu.

autor / News / czwartek, 05 maj 2016 15:04

W konkursie na najlepszy model 3d obudowy do monocykla elektrycznego zostało wybranych dwoje zwycięzców. Główną nagrodę otrzymał autor najbardziej futurystycznego modelu ale w tyle nie został inny uczestnik który zaprezentował wersję minimalistyczną.Konkurs ogłosił john6012 na portalu cadcrowd.com. Warunki konkursu były łatwe i mało szczegółowe. Autorowi konkursu chodziło tylko o wyłonienie ogólnego projektu obudowy monocykla elektrycznego w której zmieszczą się koło, akumulator, płyta główna, oświetlenie i głośnik na bluetooth. Dalsze szczegóły współpracy z wygranymi autor uzgadniał prywatnie już po ogłoszeniu wyników. Organizator życzył sobie, żeby elementy obudowy zawierały kształty Lisa. Nie chciał kopii oraz modeli podobnych do tych, już istniejących na rynku.


Nagroda wynosiła 799 $ za miejsce pierwsze i tyle samo za miejsce drugie.


Zwycięzcami zostali „Crozycki”. Jego futurystyczna obudowa w kształcie głowy lisa oprócz ciekawego kształtu i spełnionych wszelkich wymagań posiada też ulepszoną funkcje dźwiękową. Według niego, dźwięk z głośników powinien brzmieć przez otwory uszu oraz mordki lisa.  

źródło: cadcrowd.com

 

Drugim zwycięzcą jest „Decker” ze swoim prostym i bezkompromisowy modelem. Zaproponował on wnętrze wykonane z już sprawdzonych rur rowerowych. Pedały monocykla też zapożyczył od rowerów.

źródło: cadcrowd.comNic nowego niema w tym, że producenci szukają dobrych i świerzych pomysłów dla monocykli elektrycznych na portalach gdzie za grosze można kupić niezły projekt. Rynek się rozwija a konkurencja wzmacnia się. Nie każdego stać na dobrego specjalistę - grafika. Zwłaszcza, że elektronika do monocykli jest ogólnie dostępna na chińskim rynku. Tania elektronika, tania obudowa i monocykl gotowy.


W zeszłym roku Gotway M5 pokazał prototyp najmniejszego monocykla na świecie i, wyobraźcie sobie, obudowa była zrobiona na podstawie druku 3d. Tani sposób, wręcz chałupniczy ale jeżeli chodzi o prototypy to nadaje się najbardziej. Obudowa z drukarki nie wygląda estetycznie, ale na pewno nadaje się na eksperymenty i ciągłe zmiany w detalach.

źródło: wheelers.fr

autor

Skyfia

Skyfia

"Work Hard, Play Hard"

Skomentuj

Cannot get London, UK location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych