Lewis Hamilton fruwa na monocyklu obok prywatnego odrzutowca

Lewis Hamilton fruwa na monocyklu obok prywatnego odrzutowca

Lewis Hamilton fruwa na monocyklu obok prywatnego odrzutowca

autor / News / poniedziałek, 18 kwiecień 2016 23:05

Lewis Hamilton po trzecich wygranych mistrzostwach powiedział, że jego "marzenia i cele" stają się rzeczywistością - i nic dziwnego, że czuje się na szczycie świata.

 

Zawodnik Mercedesa niedawno odniósł trzecie w karierze zwycięstwo w GP Japonii F1.

Po raz pierwszy triumfował w 2007 roku, gdy wyścig rozegrano na torze Fuji, i 2014 roku na Suzuce. "Nie będę z radości płakał, ale rzeczywiście jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się ponownie wygrać. Bolid był przygotowany doskonale, na nic nie mogę narzekać" - powiedział Hamilton.

Gwiazda za jeden z codziennych transportów osobowych wybrał monocykl elektryczny. Inne gwiazdy wybierają hoverboardy ze względu na wygląd i kształt, ale Lewis Hamilton właśnie udowodnił jak praktyczny i zwinny jest monocykl.

Po wygranej Lewis wręcz fruwał na monocyklu obok swego prywatnego odrzutowca.

 

“Ciężka praca, stres, łzy, te szczęśliwe ale i trudne momenty były warte tego co osiągnąłem. Marzyłem o wygranym jako dziecko, a teraz żyję naprawdę a marzenia spełniły się, nie mogę przekazać jak bardzo jestem wdzięczny życiu za to wszystko” - powiedział do reportera Mirror News L. Hamilton, który lubi żyć i podróżować stylowo. Lubi luksus, swoje pieski a ostatnio też polubił swoją nową zabawkę - monocykl elektryczny Ninebot One z którym coraz częściej pokazuje się na spacerach.

 

“W życiu jest tylko jedna rzecz którą musisz pamiętać - masz zrobić to co jest dla ciebie ważne, PAMIĘTAJ, ponad wszystko musisz to zrobić i będziesz szczęśliwy” - powiedział relaksując w Meksyku.

autor

Skyfia

Skyfia

"Work Hard, Play Hard"

Skomentuj

Cannot get London, UK location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych