Skyfia

Skyfia

"Work Hard, Play Hard"

W niedzielę 27 maja, w ten sam dzień co w zeszłym roku, użytkownicy forum ecojazda.pl spotkają się w stolicy Polski. Datę spotkania zasugerował użytkownik forum Kingsong.

To jest już drugi, nieoficjalny ogólnopolski zjazd właścicieli jednokołowych pojazdów elektrycznych.

Tak zachwalana i wyjątkowa deskorolka firmy Manta już miała wiele recenzji. Większość z nich tak pozytywne, że wydawałoby się, że jest to idealny i najlepszy longboard elektryczny na rynku. Czy faktycznie Manta MSB9021 jest tak fajna?

Hoverbordy które z niewiadomego powodu wszyscy w Polsce nazywają deskorolkami elektrycznymi są najbardziej podatne na psucie się z pośród wszystkich innych drobnych pojazdów elektrycznych. Wina częściowo leży po konstrukcji urządzenia, ale też duży napływ taniej chińskiej produkcji psuje reputację tego rodzaju transportu elektrycznego. Deskorolka psuje się na przeróżne sposoby, ale zawsze daje sygnały ostrzegawcze. Jednym z takich sygnałów jest okazywanie ciągłych wibracji w niektórych przypadkach trzęsieniu towarzyszy też dźwięk pisku. Poniżej pięć najczęstszych powodów takiej a nie innej reakcje hoverboarda.

Najbardziej słowną marką sezonu 2018 została firma Imotion, która już zaprezentowała nowy produkt. Wiemy już na 100%, że kółko jest dokończone, premiera się odbyła, a nowy model Inmotion V10 i V10F już niebawem będzie na rynku dostępny.

Firma Tesla wspiera poszkodowanych na Florydzie podczas huraganu Irma - najpotężniejszego huraganu w historii. Blisko milion osób zamieszkujących Florydę zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów i do ewakuacji z terenów zagrożonych klęską żywiołową. Firma Tesla odblokowała oprogramowanie do niektórych swoich pojazdów na Florydzie, co pozwala, aby te samochody pojechały nieco dalej, niż do tej pory. Czy ten gest uratuje życie niektórym mieszkańcom Florydy?

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 19:43

IPS ZERO - dobry pojazd w zwykłej obudowie

W latach 2015-2017 monocykle elektryczne IPS ZERO i IPS i240+ pozostają jedynymi jednokołowcami w swoim rodzaju, które mają zamkniętą elektronikę w aluminiowej obudowie.

W dzisiejszych czasach nasze dzieci otrzymały niewiarygodną możliwość poznania wszystkich zakamarków świata nowoczesnych technologii i to jeszcze jeszcze w wieku dojrzewającym. Monocykl elektryczny w porównaniu do roweru to jak telefon przewodowy a smartfon. Jak wybrać monocykl, żeby dziecko nie zostało zawiedzione i czuło się bezpieczne?

niedziela, 05 luty 2017 17:46

Jaki hoverboard kupić?

Elektryczne deskorolki są tanie i kuszą swoją praktycznością. Ale przejścia z hoverboardem na rynku amerykańskim i nagły zakaz przewożenia elektrycznych deskorolek samolotem, zakaz jeżdżenia po lotniskach i przechowywania ich w niektórych miejscach publicznych budzi niepokój i zmusza nas zadać jedno pytanie. Jeżeli już, to jaki hoverboard kupić?

Hoverboard, czyli elektryczna deskorolka może zostać przydatnym gadżetem, którym, jak pokazuje nam bohater filmiku poniżej, można poruszać się nie tylko w pozycji pionowej. Automatycznie jeżdżące krzesło plażowe może posłużyć każdemu kto lubi przemieszczać się w gorące dni bez wstawania z fotela.

niedziela, 22 styczeń 2017 22:01

RockWheel GT16 ma wygląd jak Ferrari 488 gtb.

Początkiem 2017 roku firma wydała długo oczekiwany przez fanów RockWheel monocykl GT16. Tym razem marka zwróciła uwagę nie tylko na elektronikę ale też na wygląd. Sportowy kształt motocykla na pewno przypadnie do gustu dosyć sporej grupie użytkowników.

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych