ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

środa, 13 lipiec 2016 21:41

Batman zostawił Batmobila i przesiadł się na monocykl!

Napisane przez Viktoria Levchenko

Czyżby przez korki na drogach? Czy monocykl może zastąpić radiowóz? Policji pewnie nie, ale Batmanowi, z pewnością zastąpi Batmobila!

Monocykl elektryczny jest bardzo wygodny do poruszania się po mieście. Po pierwsze, kierowanie odbywa się intuicyjnie, dlatego ręce są wolne, po drugie jest zwinny i można szybko się zatrzymać, po trzecie nie potrzebuje parkingu, nie stoi w korkach i można go po prostu nosić ze sobą jak walizkę.

źriódło: courier.co.uk

Te zalety szybko dostrzegł Batman, który zostawił swojego Batmobila w garażu i swoją codzienną pracę – ratowanie świata postanowił wykonywać przy pomocy monocykla elektrycznego. Zaznaczyć trzeba, że Batmobil ma naprawdę mało ekologiczny silnik, a monocykl nie zakłuca spokoju mieszkańców brytyjskiego miasteczka Tunbridge Wells, które ostatnio patroluje człowiek nietoperz.

źriódło: courier.co.uk

Batman zwraca uwagę kierowcom którzy używają swoich telefonów komórkowych, lub źle parkują. Także walczy z rowerzystami, którzy jeżdżą na czerwonym świetle lub pędzą chodnikami.

Ze względu na wiek potrzebuje pomocy, dlatego współpracuje z Ninja. Nie byliśmy w stanie ich dostrzec, jak to właśnie z Ninja bywa, ale wiemy o tym ze specjalnych plakatów, które rozwiesza Batman. Na plakatach znajduje się jasne ostrzeżenie: „Nad tym miejscem czuwa Ninja - ma cię na oku'.

źriódło: courier.co.uk

Mimo że pozostaje on obojętny na to jak zwraca uwagę – zresztą nie często widzimy Batmana nie w batmobilu a na monocyklu. Superbohater nawet zatrzymuje się, aby porozmawiać z mieszkańcami lub policją. Mieszkańcom czasem tłumaczy brak Ninja z nim, twierdząc, że Ninja rano zatrzymała policja ;) 

źriódło: courier.co.uk

Swoim nowym pojazdem spowodował zamieszanie w Internecie. „Widziałem, jak wyliczał kierowcom i rowerzystom ich wykroczenia – to wygląda dość zabawnie. - powiedział wybitny artysta Graham Collins pochodzący z Tunbridge Wells James Willby - angielski aktor filmowy i telewizyjny - napisał: „kocham Tunbridge Wells. Jak wiele innych części środkowej Anglii ma swojego monocyklowego super bohatera?” Gdy nie da rady auto lub motocykl a na piechotę jest trudno, monocykl elektryczny radę da! Batman potwierdza! Monocykl jest dobrą alternatywą auto i roweru, zwłaszcza wtedy, kiedy autem jechać nie da się, a na piechotę trzeba iść kawał drogi. 

 

Ostatnio na forum