ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

środa, 13 kwiecień 2016 11:20

Airwheel Poland na ecojazda.pl

Napisane przez

Najważniejsze dla nas, jest udostępnianie Wam rzetelnej wiedzy i informacji o ekologicznych pojazdach elektrycznych. Dlatego jest nam miło przekazać, że objęliśmy patronatem Airwheel Poland, przedstawiciela firmy Airwheel Techology która jest jednym z wiodących producentów elektrycznych pojazdów osobistych. Bez takich partnerów dostęp do informacji z pierwszej ręki – czyli tej najbardziej wiarygodnej nie był by możliwy.

W ramach współpracy już dzisiaj możecie korzystać z oficjalnego forum Airwheel w ramach forum głównego ecojazda.pl, na którym obecny jest oficjalny przedstawiciel, który rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące produktów Airwheel.
Początek współpracy nie ma wymiaru marketingowego. Na podjęcie współpracy na tle informacyjnym ecojazda.pl zdecydowała się po dostrzeżeniu w Airwheel bardzo istotnej pozycji na rynku.

Dlaczego Airwheel uznaliśmy za jednego z liderów w branży?
Airwheel Techology na światowym rynku funkcjonuje od 2004 roku. Powstała, jak większość rekinów biznesów z pod rąk amatorów, którzy przez lata ciężkiej pracy przekształcili małą firmę w globalne przedsiębiorstwo z siedzibą w Los Angeles. Aktualnie Firma została poszerzona w centra R&D w Pekinie i Changzhou co świadczy o rozwoju i jest godne podziwu.
Ciekawe znaczenie też ma nazwa Airwheel. Słowo składa się z dwóch elementów: Air (z ang. powietrze) i Wheel (z ang. koło). Podobno powietrze oznacza środowisko, naszą przestrzeń życiową, a koło symbolizuje ducha stałego postępu i niekończącą się witalność życia."
Po 12 latach istnienia firma zdążyła wprowadzić na rynek 6 podstawowych serii produktów. X,Q,S,Z,M,A. Airwheel w swojej ofercie posiada monocykle, znane z wytrzymałości, idealne dla ekstremalnej ale krótkodystansowej jazdy. Jednym z najaktualniejszych jest 800 Watowy Airwheel X3.


Do ciekawych produktów też można zaliczyć Airwheel S3 - urządzenie typu Segway. Ale w porównaniu do znanych, masywnych Segway’ów, ich pojazd jest względnie lekki i producent umożliwił odkręcanie kierownicy, co daje duży komfort podczas transportu. Airwheel S3 wyposażony jest w bardzo mocną baterię o pojemności 540Wh, która pozwala na pokonanie trasy 40km na jednym ładowaniu.
Po 15 latach dominacji drogiej marki Segway takie pojazdy w końcu stały się dostępne dla każdego. Poza mniejszą wagą, mobilnością firma Airwheel wprowadziła urządzenie 4 krotnie tańsze od swojej konkurencji.

zródło: airwheel.net

 

 

Ostatnio na forum