ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

poniedziałek, 11 kwiecień 2016 22:40

Ninebot One pod nogami Lewisa Hamiltona

Napisane przez

Najbogatszy brytyjski sportowiec, trzykrotny mistrz świata Formuły 1 spaceruje ze swoimi buldogami. Nie wystarczy, że ludzie odwracają się na widok Lewisa Hamiltona ale dodatkową uwagę widzów wzbudza jego środek transportu.

 

 

Jego agresywny styl wyścigów przyniósł mu trzy mistrzostwa świata, w tym kilka tytułów w ciągu ostatnich dwóch lat. Lewis dołączył do przedsezonowych testów w Barcelonie z dwoma swoimi pieskami, buldogami i z monocyklem elektrycznym.

 

 

 Widocznie Hamilton też uważa, że normalne chodzenie na piechotę jest zbyt nudne i wolne. A czemu nie? Jeżeli sportowiec jest najszybszy w zawodach to codziennym życiu też nie można grać za wygraną.

 

Życie krótkie a rozwój technologiczny goni do przodu. Na wyścigach rajdowych Lewis Hamilton zbił fortunę która jest szacowana na 88 milionów funtów (około 123 mln euro) - co wynika z rankingu opublikowanego przez gazetę “Sunday Times”. Zawodnik Mercedesa do spacerów z pieskami wybrał monocykl elektryczny, który na rynku jedno-kołowców jest jednych z niszowych. Puki co, oczywiście.

 

Ostatnio na forum