ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

środa, 30 marzec 2016 20:54

Wodoodporny Ninebot One nie jest wodoodporny?

Napisane przez

Wiadomo, że Ninebot One szczyci się nie tylko stylowym designem, porządną jakością wykonania i brakiem podróbek maszyny na rynku, ale też wodoodpornością. Ale nie wszystko tak suche jak mówią.

Mianowicie w „Internetach” krążą niemal setki zdjęć rozkręconego po same kiszki Ninebota. Czasem nie trzeba słów żeby zobaczyć w środku obudowy ślady po wyschniętej deszczowej wodzie wymieszanej z chodnikowym pyłem.

 

Jeżeli nie wierzysz, że trafiają się nieszczelne Nineboty to mam kilka cytatów:

Bolesky - internauta: "Nie zalecałbym myć Ninebotów. Jeden raz go umyłem pod prysznicem, bez fanatyzmu oczywiście, a on zaczął świrować. Po wyschnięciu najpierw nie chciał się włączyć, a później zaczął dziewne dźwięki ostrzegawcze wydawać. Kiedy go otworzyłem, to okazało się, że namokła bateria i płyta. Skończyło się, tylko, wymianą większości wnętrza. Tylko…"

ejene0606: "Jeździłem na monocyklu w mokrą pogodę. Teraz, podczas jazdy słychać szum i dziwne tarcie. Podejrzewam, że to brud, coś takiego zdarzało się też wcześniej, ale wcześniej wystarczyło troszeczkę pojeździć i po chwili nie było już nic słychać."

shoper: "Ja zawsze pod prysznicem myłem swój Nine, z szamponem)) Ale jednego razu, po tym przestał włączać się. Widzę, że wielu ludzi ma taki problem. Mi pomogło ściąganie obudowy i wysuszenie płyty głównej. Po tym wszystko zadziałało należycie. Może za mocny strumień wody był, ale jak otworzyłem obudowę to płyta była cała zalana."

Podsumowując. Ninebot One jest jednym z najlepszych urządzeń na rynku, jednak pomimo wszystkich zalet nie jest pozbawiony wad. Podyskutować na ten temat możesz na naszym forum

 

Ostatnio na forum