ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Gotway Tesla

Gotway Tesla 1 miesiąc 5 dni temu #1337

• kotu
  • kotu Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Oklaski: -1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gotway Tesla 1 miesiąc 5 dni temu #1340

• Buc
  • Buc Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Gotway MCM4 HS
  • Podziękowania: 12
  • Oklaski: 5
Z daleka trochę jak mój MCM 4 ;) .
Tylko trochę większy, z rączką, oświetleniem, dużo szybszy i pewnie duuuużo droższy...

Gotway Tesla 1 miesiąc 5 dni temu #1341

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
  • Podziękowania: 36
  • Oklaski: 11
Co jest? Gdzie jest? Prototyp, wersja produkcyjna czy jeszcze coś innego?
Nawet na stronach Gotway go nie ma, więc sobie możemy pogadać :) Nowy Mten v3 też podobno jest.
Spekulacje mówią o zastosowaniu nowych ogniw typu 2170, dlatego Tesla ale szczegółów brak, poza kilkoma zdjęciami i danymi technicznymi.
Konkrety, konkrety, konkrety. Gdzie można kupić, ile zapłacić takie informacje interesują mnie na przykład, ale nie tylko mnie. Na razie jest podgrzewanie atmosfery, na sprzedaż jeszcze chwilę zaczekamy.

Specyfikacja i zdjęcie:
źródło: Esprit Roue
Żeby zobaczyć ten obrazek - zaloguj się lub zarejestruj.

Żeby zobaczyć ten obrazek - zaloguj się lub zarejestruj.

Żeby zobaczyć zdjęcia w tej wiadości - zaloguj się lub zarejestruj.

Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 5 dni temu przez Kalmar.

Gotway Tesla 1 miesiąc 5 dni temu #1342

• kotu
  • kotu Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
"Już wkrótce u nas - jedynego dealera Gotway w Polsce z kompleksowym zakresem usług (szkolenia, doradztwo, serwis, dobór sprzętu)! Szczegóły w naszym sklepie już wkrótce. "

Trzeba czytać posty do końca i pisać na priv !
Ostatnio zmieniany: 2 dni 12 godzin temu przez kotu.

Gotway Tesla 1 miesiąc 4 dni temu #1343

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
kotu napisał:
Trzeba czytać posty do końca i pisać na priv !
kotu, zlituj się.

Facebook to facebook. Nie popieram to nie zakładam profilu i nie czytam. A ecojazda to nie tablica ogłoszeń. Na priv kto zechce to sobie napisze i zmuszać go do tego nie trzeba.

Nawet na forum międzynarodowym gdzie są ludzie bezpośrednio z Gotwaya a nie pośrednicy, niczego konkretnego nie ma o sprzedaży nowego modelu.
Poczekajmy, zobaczymy. Spokojnie.

PS. Ja jestem neutralny kotu, ale proszę nie lansuj tak nachalnie Gdańska bo zrazisz do siebie innych ludzi, którzy być może nie odbierają Cię negatywnie. Wejście na rynek to nie jest taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Sklep jeśli powstanie to musi jeszcze zapracować na swoją markę. Same polecanie na lewo i prawo nie wystarczy. To ludzie dadzą temu sklepowi szansę zaistnieć. Początki są trudne. Jeśli sobie poradzi to bardzo dobrze. Życzę tego ludziom prowadzącym ten interes tak jak i innym, którzy podjęli decyzję o wejściu akurat w tą niszę. To czy dobrze trafili czy też wręcz przeciwnie - zweryfikuje rynek.
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 dni temu przez Kalmar.

Gotway Tesla 1 miesiąc 4 dni temu #1344

• kotu
  • kotu Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
Racja, reaguję spontanicznie, bo to moje miasto. Rynek zweryfikuje wszystko.

Gotway Tesla 1 miesiąc 4 dni temu #1345

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Nie miej mi tego za złe kotu, staramy się aby to forum mogło pozostać miejscem gdzie wszyscy mogą się wypowiedzieć w kulturalny sposób na równych zasadach. Nawet najwięksi konkurenci w branży, którzy pewnie umieściliby tutaj swoje ogromne czerwone bannery ;)
Kasuję tylko wyjątkowo niektóre posty, które NAPRAWDĘ są niepotrzebne.
Mam nadzieję, że potrafimy jeszcze samodzielnie myśleć i wszechobecna kontrola i kasowanie, banowanie ot tak, profilaktycznie bo może ktoś, kogoś, coś zareklamować nie jest potrzebne.
Pewnie zauważyłeś, że istnieją miejsca w sieci gdzie swoboda wypowiedzi jest mocniej ograniczona choć na pierwszy rzut oka jest różowo-cukierkowo i fajnie :angry:
Szanujmy się nawzajem a będziemy mogli sobie spojrzeć w oczy kiedy się spotkamy bo rynek się rozwija i użytkowników tych dziwnych urządzeń przybywa a więc i spotkania będą pewnie odbywać się częściej.

Na razie poczekajmy na nowego Gotway'a, w przyszłym roku może uda zrobić się jakieś spotkanie na którym również GotWay będzie miał solidną reprezentację bo nie są to złe kółka i również tutaj jest kilku posiadaczy. Być może nawet ktoś pochwali się tym największym kółkiem tej marki ;)
Zobaczymy.
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 dni temu przez Kalmar.

Gotway Tesla 1 miesiąc 4 dni temu #1346

• Buc
  • Buc Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Gotway MCM4 HS
  • Podziękowania: 12
  • Oklaski: 5
Największy to pewnie wciąż Monster
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 4 dni temu przez Buc.

Gotway Tesla 1 miesiąc 1 dzień temu #1354

• GexN
  • GexN Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • InMotion V5F+
  • Podziękowania: 20
  • Oklaski: 3
Pojawiła się specyfikacja i cena "Tesli" (trochę słabo, że nazwa kojarzy się z producentem samochodów i innych rozwiązań elektrycznych)

Dane z store.urban360.es/product/gotway-tesla-1300wh-80v/

Cena: 1900 euro
Rozmiar: 16"
Zasięg: 80km
Masa: 19kg
Prędkość max: 50 km/h
Moc nominalna: 1900W
Moc szczytowa: 4000W
Pojemność baterii: 1020Wh
Dodatki: Wbudowana rączka, światło 260lm i port USB do ładowania np. telefonu.

Mój komentarz: Jeżeli Gotway rozwiąże problemy z oscylacją, które występowały w sporej części kółek tego producenta (losowo po najechaniu na nawet nierówność kółko zaczyna bujać tył przód bez powodu, aż do zrzucenia jadącego) to zapowiada się na prawdę dobre 16 calowe kółko.
Widać, że ktoś w końcu stwierdził, ze oprócz osiągów należy też poprawić ergonomię kółka, coś co moim zdaniem było bolączką poprzednich modeli tego producenta:
- kółko wydaje się cieńsze (pewnie część baterii jest nad kołem jak w InMotion),
- pedały wydają się wygięte w V, aby stopy się nie zsuwały. Edit: Wysokość chyba jak w starych GotWayach, więc będzie szorowanie o ziemię na ostrzejszych zakrętach.
- posiada wbudowaną rączkę, więc nie trzeba będzie targać tych 19 kg tak często
- mam też nadzieję, że wbudowane światło będzie sensownie oświetlać drogę i nie będzie razić przechodniów

Cena wysoka, ale wiadomo, że prędkość 50km/h i bateria 1000Wh musi swoje kosztować.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 1 dzień temu przez GexN.

Gotway Tesla 4 tygodni 1 dzień temu #1360

• kotu
  • kotu Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
Masz rację, prędkość i bateria mają wpływ na cenę. Ta cena 1900EUR to tylko przymiarka. Czyli 1020 Wh największa bateria i najszybsza o napięciu 84v dostępna wersja. Można już kupić za ok. 6950. Zdjęcia i filmy będzie można zobaczyć za ok. 2,5 tygodnia.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Shoutbox! Dzień dobry ;)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj