ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gdzie kupić - lista sklepów

Gdzie kupić - lista sklepów 3 miesiąc 2 tygodni temu #1320

• GexN
  • GexN Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • InMotion V5F+
  • Podziękowania: 20
  • Oklaski: 3
Cześć,

Pewnie każdy kto jeździ na kółku słyszał pytanie "A gdzie to można kupić?", a może ktoś szuka zapasowych części lub myśli nad zmianą i chce porównać konkurencyjne oferty. Pomyślałem, więc że może przydać się lista polskich sprzedawców/sklepów z kółkami:

www.wily.pl - Sprzedają tylko podstawowy monocykl w stylu podróbki Airwheel X3 za 1000zł. Znajomy zamówił kółko u nich i nie było żadnych problemów.

airwheelpoland.com - polski sklep Airwheel. Zamawiałem u nich rączkę za czasów posiadania Airhweel'a X3 i wszystko ok.

kingsong.pl - Oficjalny sklep KingSong z siedzibą we Wrocławiu. Słyszałem o nim dużo dobrego i ma nawet przedstawiciela u na na forum :)

www.elektrycznemonocykle.pl/sklep - spory wybór kółek różnych producentów (Kingsong, InMotion, IPS). Zamawiałem u nich oponę i dętkę po złapaniu flaka i wszystko było ok.

www.2ride.pl - O ile dobrze pamiętam, sklep jednego z naszych forumowiczów.

www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4wjLV/ - Sklep z monocyklami GotWay w Gdańsku

emonocykle-sklep.pl

e-hulajnoga.pl/zyrocykle.html - sklep z siedzibą w Warszawie na ulicy Górczewskiej.

gotway.pl - w budowie od dłuższego czasu, ale grafika sugeruje, że kiedyś może być to sklep GotWay'a

Jeżeli znacie jakieś inne sklepy lub sprzedawców, dopisujcie do wątku :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gdzie kupić - lista sklepów 3 miesiąc 2 tygodni temu #1328

• matyz
  • matyz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • F-wheel D5
  • Podziękowania: 3
  • Oklaski: 2
Panowie, spotkał się któryś z was z tym sklepem? bo cena więcej niż promocyjna, ale szkoda te nawet kilka groszy wysłać złodziejom :(

www.euairwheel.com/index.php?main_page=p...d74fpr519sgjctjbjic6
Pozdrawiam,
Matyz

Gdzie kupić - lista sklepów 3 miesiąc 2 tygodni temu #1329

• GexN
  • GexN Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • InMotion V5F+
  • Podziękowania: 20
Wygląda na słabą próbę oszustwa :) Zbyt niska cena, brak logo firmy czy jakiejkolwiek informacji o niej, nie działa funkcja logowania, rejestracja bez SSL (tej magicznej zielonej kłódeczki która jest wymagana do bezpiecznego przesyłania informacji), no i wisienka na torcie - w polityce zwrotów mają jakieś głupoty napisane takie jak "bielizna nie podlega zwrotom" :D

Strona www.euairwheel.com/index.php?main_page=shippinginfo
"Women's swimwear is eligible for return only if the sanitary liner is place. Underwear, Customized and personalized items are not returnable."
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez GexN.

Gdzie kupić - lista sklepów 3 miesiąc 2 tygodni temu #1330

• zeus78
  • zeus78 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • King Song KS14D
  • Podziękowania: 1
matyz skąd ty znalazłeś taki sklep. Ktoś kto by sprzedawał towar w takiej cenie musiałby być idiotą. Zamówiłem hulajnogę elektryczną za $19. Napisałem że nie wchodzi mi płatność kartą i żeby przesłali za pobraniem. Już niebawem dostanę... pewnie g... w papierku. Ale się nie przejmuje. Podałem adres sąsiada którego nie lubię. Jak będzie jeździł hulajnogą elektryczną na pewno to zauważę :)

Gdzie kupić - lista sklepów 3 miesiąc 2 tygodni temu #1331

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
  • Podziękowania: 36
  • Oklaski: 11
whois mówi, że rejestracja w Denver :dry: . To bez sensu jest, tak szukać sklepów. Oczywiście każdy próbuje szukać swojego Grala ale to prawie się nie zdarza. Prawie, bo jak ktoś ma naprawdę konkretne znajomości to dostaje w prezencie za przysługę albo kupuje z taką zniżką, że lepiej nie mówić ale to powtórzę, są bardzo rzadkie przypadki.
Są sklepy, które mają ugruntowaną pozycję w branży i tam należałoby szukać porządnego sprzętu.
Pozdrawiam. Tomek

Gdzie kupić - lista sklepów 2 miesiąc 2 tygodni temu #1385

• kotu
  • kotu Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Oklaski: 0
www.jednokolowiec.pl - trójmiasto, możliwość przejechania się różnymi modelami przed zakupem, Serwis sprzętu oraz szkolenia.

Gdzie kupić - lista sklepów 2 tygodni 5 dni temu #1485

• kingsong
  • kingsong Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • KS-16
  • Podziękowania: 6
  • Oklaski: 6
Uwaga!!!

Mamy jesienną mega-promocję. Nigdzie, nigdy nie było takich cen. Oferta kończy się 8-go listopada.
Zapraszamy: emonocykle-sklep.pl

Gdzie kupić - lista sklepów 1 dzień 6 godzin temu #1508

• kingsong
  • kingsong Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • KS-16
  • Podziękowania: 6
  • Oklaski: 6
Ostatnia okazja przed świętami na prezent w dobrej cenie

Żeby zobaczyć ten obrazek - zaloguj się lub zarejestruj.

Shoutbox! Dzień dobry ;)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj