ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #695

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
  • Podziękowania: 36
  • Oklaski: 11
Kolega wTom zakładając temat o monocyklu do pracy zapytał później w jednym z postów czy szykuje się może jakieś spotkanie.
Nie jest to wcale taki zły pomysł ;)

Czy będziemy w stanie się spotkać w mniejszym czy większym gronie gdzieś w Polsce, czy może jestem niepoprawnym optymistą?
W jakim trybie się spotkamy ? (no jak to w jakim, D jak DRIVE, w domyśle do przodu : )
Czy spotkamy się przy okazji jakiejś imprezy związanej z transportem czy motoryzacją, dajmy na to w Poznaniu lub Warszawie, czy może na początek zaplanujemy kiedyś dzień lub nawet dwa wolnego czasu w którym będziemy mogli się spotkać, poznać się i porozmawiać, zwiedzić co nieco?

Koleżanki i Koledzy, co Wy na to?

PS. Oczywiście nikt na nikogo nie będzie się gniewał jeśli ten pomysł nie wypali.
HyperLoop wprawdzie jeszcze jest na papierze, dojazd gdzieś dalej samochodem zajmuje trochę czasu, ale pociągi jeżdżą coraz szybciej - może się uda.
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 3 tygodni temu przez Kalmar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #696

• Buc
  • Buc Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Gotway MCM4 HS
  • Podziękowania: 12
  • Oklaski: 5
Ja jestem za... Dojadę pociągiem w dowolne większe miasto. Przy okazji zwiedzę rodzinny dworzec Łódź Fabryczna, na którym jeszcze nie miałem okazji być. Najlepiej w weekend. Dobrze byłoby mieć dostęp do stacji niskiego napięcia jak wszyscy będą chcieli się na raz doładować :-)
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 2 tygodni temu przez Kalmar. Powód: poprawiłem czytelność postu

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #698

• WaldekB
  • WaldekB Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • bWheel U8
  • Podziękowania: 10
  • Oklaski: 4
Również za!
Weekend to dobry, pomysł. Wiem, że Lukas ma niedługo przyjechać do Polski. - może tak jakoś ustawimy termin?

Co do miejsca, to ze względu na duży rozstrzał pochodzenia w stosunku do liczebności grupy, proponuję centrum Polski, a najlepiej Warszawę - dobrze jest skomunikowana.

Ale jak tylko macie ochotę odwiedzić południe, to zapraszam do Rzeszowa :whistle:
Za tę wiadomość podziękował(a): Lukas

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #699

• Lukas
  • Lukas Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 25
  • Oklaski: 16
Hi czekam na rozwoj! sytuacji jestem gotowy bede w pl ustalmy termin z wyprzedzenie by zaplanowac konkretniejszy termin ,jestem za trzeba robic takie spotkania bo jak widac w europie ludzie potrafia na takie wypady w wiekszym gronie znalesc czas i sie spotkac a takze trzeba i w PL takze isc w tym kierunku..
Pozdrawiam Lukas

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #700

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Jest odzew :ohmy:
Ok, dobrze, że się odezwaliście.
Waldemar Bieniek napisał:
Co do miejsca, to ze względu na duży rozstrzał pochodzenia w stosunku do liczebności grupy, proponuję centrum Polski, a najlepiej Warszawę - dobrze jest skomunikowana.
Dlatego wyjątkowo mocno kibicuję powstaniu HyperLoop. 30 minut do Krakowa a do Warszawy to nawet sms-a nie zdążę przeczytać i już :cheer:

Warszawę ja też popieram, są tam koledzy GexN i emenems więc już jest nas więcej.

Myślałem kiedyś o odwiedzeniu Centrum Nauki Kopernik tylko, że podobno są dość duże kolejki i długo czeka się na wejście. Nie wiem czy dalej tak jest.
Centrum Nauki na kółkach odpada bo doczytałem, że regulamin zabrania: "wnoszenia i wprowadzania na teren Centrum rowerów, hulajnóg, deskorolek lub innych podobnych urządzeń oraz jeżdżenia na nich" więc kiedy indziej zwiedzę to miejsce.

Pytanie drugie było by takie: o jakich ramach czasowych mówimy? To znaczy kiedy? Teraz, na wiosnę, w lecie?

No i właściwie to pytanie trzecie jest związane z drugim. Na ile do stolicy przyjedziemy?
Rano przyjazd i wieczorem wyjazd czy zostajemy na drugi dzień? Jeśli o mnie chodzi to hotel nie stanowi problemu. Większym problemem jest moja praca w ruchu ciągłym w systemie 3-zmianowym ale to da się w większości przypadków ominąć. Przykładowo 14-15.01 miałem wolne, i 25-26.02 też mam wolny cały weekend, pracujące da rady zamienić.
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 3 tygodni temu przez Kalmar.

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 3 tygodni temu #701

• Lukas
  • Lukas Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
trzeba bedzie ustalic date wiec prosze odzywajcie sie z propozycjami i datami wtedy podejmiemy ostatecznie decyzje ..
Pozdrawiam Lukas

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 2 tygodni temu #709

• emenems
  • emenems Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Podziękowania: 8
  • Oklaski: 1
Waldemar Bieniek napisał:
Kalmar napisał:
Warszawę ja też popieram, są tam koledzy GexN i emenems więc już jest nas więcej.
Nie mam nic przeciw :) Pociągów, czy autobusów dojeżdża tu trochę ;)
I nie że leniwy jestem... Myślałem też o wypadzie do Łodzi jak się ociepli i dzień będzie nieco dłuższy. W zasadzie to temperatura mi tak bardzo nie przeszkadza, ale przyjemniej jednak się śmiga jak jest widno i cieplej. No i bateria na dłużej wystarczy :)

Kalmar napisał:
Myślałem kiedyś o odwiedzeniu Centrum Nauki Kopernik tylko, że podobno są dość duże kolejki i długo czeka się na wejście. Nie wiem czy dalej tak jest.
'Trzaby' na stronie sprawdzić - bylem tam tylko raz, dawno temu z córką, ale nie pamiętam - chyba nie czekaliśmy.
Wiem, że jacyś znajomi mieli jechać - muszę ich odpytać, czy już byli, czy dopiero jadą i jak z tą rezerwacją.

Kalmar napisał:
Centrum Nauki na kółkach odpada
Do CNK na kółkach, ani z kółkami wjechać/wejść się nie da, ale na CNK wjechać można :)
Są tam ogrody na dachu i łagodny podjazd. Ochrona też nie miała nic przeciw temu, by tam wjechać, więc wjechałem :)
Na dachu wprawdzie nie jeździ się za wygodnie, ale da się przy odrobinie dobrej woli (jest tam żwir, czy inne kamyczki).

Mini fotorelacja z wakacyjnego wjazdu na CNK poniżej :)

Żeby zobaczyć ten obrazek - zaloguj się lub zarejestruj.

Żeby zobaczyć zdjęcia w tej wiadości - zaloguj się lub zarejestruj.

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 2 tygodni temu #712

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
emenems napisał:
Do CNK na kółkach, ani z kółkami wjechać/wejść się nie da, ale na CNK wjechać można :)
A widzisz, tego nie wiedziałem :)

Za Warszawą jestem przede wszystkim z powodu czasu dojazdu i częstotliwości połączeń.
Ode mnie najszybciej dojadę w 4h:30min. Rzeszów podobnie ~4:10. Łódź ~1:20
Wychodzi, że kolega Buc ma najszybciej :P
Cieplejsze i dłuższe dni to oczywiście, że tak. W zasadzie to dni już coraz dłuższe ale z temperaturą coś jeszcze nie za wysoko.

Lukas czy możesz już określić kiedy zjedziesz do Polski czy jeszcze nie?
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 2 tygodni temu przez Kalmar.

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 2 tygodni temu #713

• Lukas
  • Lukas Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
luty połowa lub koniec mogę być lub kwestia jak ustalimy konkretne terminy to można pomyśleć o zmianie planów
Pozdrawiam Lukas
Za tę wiadomość podziękował(a): WaldekB, Kalmar

Spotkanie użytkowników forum ecojazda.pl 7 miesiąc 2 tygodni temu #715

• WaldekB
  • WaldekB Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • bWheel U8
  • Podziękowania: 10
  • Oklaski: 4
No ja proponuje terminy cieplejsze - bardziej wiosenne choć koniec Lutego może być ciepły, według prognoz.

Bo wiecie, w zimowych warunkach da się jeździć, ale fajnie, żeby nasze spotkanie zwracało uwagę ludzi. A jak spotkamy się w mroźnych warunkach, to ludzie nawet jak nas zobaczą, to w pędzie do ciepła się nie zatrzymają, nie zagadają, nie spróbują...

A tak, jak już wiosna się zaczyna, ludzie wychodzą na spacery, rozglądają się za pierwszymi kwiatkami... i tu nagle my się pojawimy ;D

Shoutbox! Dzień dobry ;)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj