ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Części i akcesoria - Linki do stron z częściami w dobrej cenie.

Części i akcesoria - Linki do stron z częściami w dobrej cenie. 6 miesiąc 3 tygodni temu #1106

• Artur
  • Artur Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • bwheel U8 classy
  • Podziękowania: 4
  • Oklaski: 2
Zauważyłem że dosyć ciężko zdobyć na przykład opony 16 calowe inne niż kenda (aledrogo.pl) , do monocykli. Jeśli znacie fajne miejsca gdzie każdy może w razie potrzeby zamówić sobie części. Dajcie znać. Ważne żeby części były łatwo dostępne w ciągu maksymalnie kilku dni.

W sklepie: flowheel.net Znajdziemy:

- Opony 16 calowe po 40 zł
- dętka 16 cali po 25 zł
- ładowarka 67.2V 2A za 149 zł
I'm Not Driving Fast just Flying' Low
Pozdrawiam serdecznie:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Części i akcesoria - Linki do stron z częściami w dobrej cenie. 6 miesiąc 2 tygodni temu #1118

• devnull
  • devnull Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Podziękowania: 2
dzięki fajnie mieć alternatywę ale po tekstach jakie piszą na stronie to raczej bym u nich nic nie kupił :(

"Konkurencja wymieciona
Nasze Flo są najmocniejsze na rynku. Mają najdłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, i są najszybsze."

tylko po co pisać coś takiego skoro jest to oczywista nieprawda :( ciekawe czy naprawdę maja akumulatory li-po
jak dla mnie to sami sobie strzelili w kolano :)

Części i akcesoria - Linki do stron z częściami w dobrej cenie. 6 miesiąc 2 tygodni temu #1119

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
  • Podziękowania: 36
  • Oklaski: 11
Ja kupowałem dętki na airwheelpoland.com. Przyszły szybko, informacja o zamówieniu była pełna. Wszystko odbyło się tak jak miało być. Opony 16" mają z tego co widać CST.
Pianki ochronne kupuję na allegro od firmy EudemonKids. Nidgy nie miałem z nimi problemu. Mają dobre ceny i pianka jest naprawdę ok.
Taśmy klejącej z początku używałem tej z zestawu ale trudno ją później usunąć więc teraz używam taśmy na wzmocnionym podkładzie siateczkowym z Castoramy (to nawet nie jest Diall tylko taka bez nazwy) i jest ok.

Informacje o artykułach w przypadku wielu sklepów są niepełne a przecież jeśli towar jest dostępny to wystarczy zadzwonić do magazynu żeby ustalić co to dokładnie jest i napisać na stronie ale po co? Dużo jeszcze wody upłynie zanim nauczymy handlować.
Koledzy z EM dowalili z kolei takie ceny w swoim sklepie (chodzi oczywiście o akcesoria), że naprawdę trudno uwierzyć, że coś chcą sprzedać a nie zniechęcić, no ale to już ich decyzja. Zobaczymy jak zadziała rynek w tym przypadku.
Pozdrawiam. Tomek
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 2 dni temu przez Kalmar.

Części i akcesoria - Linki do stron z częściami w dobrej cenie. 6 miesiąc 2 tygodni temu #1120

• devnull
  • devnull Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Podziękowania: 2
EM nie są vatowcami co może mieć dla niektórych znaczenie, podobnie jak dystrybutor KS z allegro
ja w każdym razie jak będę coś kupował z chin to mogę dawać znać w tym temacie , zawsze można kupić więcej sztuk i się rozliczyć nie na zasadach biznesowych a bardziej koleżeńskich

Shoutbox! Dzień dobry ;)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj