ecojazda.pl korzysta z ciasteczek! - to takie pliki, które zapisują się na komputerze...

ecojazda.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: [KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji

[KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji 1 miesiąc 3 tygodni temu #1315

• zygfryd
  • zygfryd Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • bWheel U8 Kingsong KS16
  • Oklaski: 0
Bardzo rzadko korzystam z aplikacji na telefon. Ostatnio dzisiaj, a wcześniej jak zdejmowałem blokadę. Jako że jestem w Zakopanem, to postanowiłem posprawdzać na górskich drogach zasięgi. No i jak rano miałem na liczniku 309 km, tak wieczorem po przejechaniu tak na oko ok. 30 km nadal mam 309. Nawet nie wiem od jakiego momentu mam taki stan licznika, bo kilometrów sporo więcej nakręciłem. Jak zdejmowałem blokadę to z tego co pamiętam było ok 10 km, więc na początku wszystko działało.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni temu przez zygfryd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji 1 miesiąc 3 tygodni temu #1316

• Kalmar
  • Kalmar Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • bWheel U8 Experimental :) / KS-14D Black
  • Podziękowania: 36
  • Oklaski: 11
Pytanie czy sterownik nie zlicza czy aplikacja nie czyta danych?
Mógłbyś testowo na chwilę zainstalować WheelLog i sprawdzić jaką wartość wyświetli.
U mnie co prawda WheelLog ma problem z połączeniem ale odkryłem, że jak uruchomię aplikację KS, poczekam na połączenie i wyjdę z niej, normalnie ją kończąc podwójnym "Back" to uruchamiając za chwilę WheelLog łączy mi się za każdym razem.
Można by było usunąć dane i wyczyścić cache ale chyba prościej jest zainstalować WheelLog i sprawdzić co pokazuje.
Pozdrawiam. Tomek

[KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji 1 miesiąc 3 tygodni temu #1317

• zygfryd
  • zygfryd Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Jak wrócę, to sprawdzę to dogłębnie. Póki co dzisiaj nagle zrobiło się 404 km. Może była jakaś zawiecha.

Z ciekawości sprawy zasięgowo-akumulatorowe.

Dzisiaj na trasa w Zakopanem z ul. Krzeptowskiego do dworca PKP, potem z Palenicy do Morskiego Oka. Przerwa na wejście na Rysy. Podróż powrotna na Palenicę.
Aku na starcie do pełna naładowane.
Po wjeździe o M. Oka świeciło się 5 diod. Po zjeździe 7.
Aku rozładowane do 65 procent i pozostały zasięg to 39 km.
Nieźle to wygląda.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni temu przez zygfryd.

[KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji 1 miesiąc 2 tygodni temu #1318

• kingsong
  • kingsong Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • KS-16
  • Podziękowania: 3
  • Oklaski: 3
Czy ma Pan najnowszy firmware 1.25?
We wcześniejszych firmware raportowano podobny problem.

[KS16]Problem z licznikiem kilometrów w aplikacji 1 miesiąc 2 tygodni temu #1319

• zygfryd
  • zygfryd Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Tak najnowszy. Póki co dzisiaj jest też ok. Mam nadzieję, że tak zostanie

Shoutbox! Dzień dobry ;)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj